Skontaktuj się z nami:
+48 533 697 404

MENU

Właściciel


Jason(Jianghao) Tu
(j. angielski/chiński)

+48 733 796 085
elim@mtrecyclingplastics.pl


Dział zakupów


Manager

Philomena/TingTing Zhu
(j. angielski/chiński)

+48 531 572 086
philomena@mtrecyclingplastics.pl

Specjalista ds. zakupów

Mikołaj Turowski
(j. polski/angielski)

+48 732 990 992
mikolaj@mtrecyclingplastics.pl

Specjalista ds. zakupów

Dominik Mucha
(j. polski/angielski)

+48 574 379 336
dominik@mtrecyclingplastics.pl

Młodszy specjalista ds. zakupów

Arsenii Konanykhin
(j. polski/angielski)

+48 574 600 123
arsenii@mtrecyclingplastics.pl


Dział logistyki


Manager

Philomena/TingTing Zhu
(j. angielski/chiński)

+48 531 572 086
philomena@mtrecyclingplastics.pl

Specjalista ds. logistyki

Bartosz Góra
(j. polski/angielski)

+48 574 768 898
bartosz@mtrecyclingplastics.pl


Dział finansowy


Manager

Cecilia Xiao
(j. angielski/chiński)

+48 791 797 559
xiaoxi@mtrecyclingplastics.pl

Specjalista ds. księgowości

Anita Szczerba
(j. polski/angielski)

+48 574 770 131
anita@mtrecyclingplastics.pl


Administracja i HR


HR

Anna Panek
(j. polski)

+48 533 697 404
anna@mtrecyclingplastics.pl


Adres:


Biuro:

MT Recycling Plastics Sp. z o. o. 

Krakowska 141-155, hala 3, piętro 1, 50-428 Wrocław, Polska

Godziny pracy:
8:30 – 16:45 (Poniedziałek-Piątek)

Hala: 

Inżynierska 2/3, 55-220 Jelcz-Laskowice, Polska

Czynne:
06:00 – 22:00 (Poniedziałek-Sobota)

KRS: 0000807043
REGON: 384543421
NIP: 7511781485

 Facebook  Linkedin

Napisz przez formularz