Skontaktuj się z nami:
+48 574 773 934

MENU

Kontakt

Właściciel


Jason(Jianghao) Tu

(angielski/ chiński)

tel.:+48 733 796 085
e-mail: elim@mtrecyclingplastics.pl

Dział zakupów


Manager

Philomena/TingTing Zhu (angielski/chiński)

tel.:+48 531 572 086
e-mail: philomena@mtrecyclingplastics.pl

Specjalista ds. zakupów

Vitali Mezin (polski/ angielski/ rosyjski)

tel.:+48 536 579 233
e-mail: vitali_m@mtrecyclingplastics.pl

Dział logistyki


Manager

Philomena/TingTing Zhu (angielski/chiński)

tel.:+48 531 572 086
e-mail: philomena@mtrecyclingplastics.pl

Specjalista ds. logistyki:

Bartosz Góra (polski/angielski)

tel.:+48 574 768 898
e-mail: bartosz@mtrecyclingplastics.pl 


Dział finansowy


Manager

Cecilia Xiao (angielski/chiński)

tel.:+48 791 797 559
e-mail: xiaoxi@mtrecyclingplastics.pl 

Specjalista ds. księgowości

Anita Szczerba (polski/angielski)

tel.:+48 574 770 131
e-mail: anita@mtrecyclingplastics.pl 

Asystent

Valeriia Laptuta (j. polski/ angielski/ rosyjski/ ukraiński/ chiński)

tel.:+48 574 773 934
e-mail: valeriia@mtrecyclingplastics.pl

Administracja i HR


HR

Anna Panek (j. polski)

tel.:+48 533 697 404
e-mail: anna@mtrecyclingplastics.pl

Administracja - Asystent

Valeriia Laptuta (j. polski/ angielski/ rosyjski/ ukraiński/ chiński)

tel.:+48 574 773 934
e-mail: valeriia@mtrecyclingplastics.pl

Adres:


Biuro:

MT Recycling Plastics Sp. z o. o. 

Krakowska 141-155, hala 3, piętro 1, 50-428 Wrocław, Polska

Godziny pracy:
8:30 – 16:45 (Poniedziałek-Piątek)

Hala: 

Inżynierska 2/3, 55-220 Jelcz-Laskowice, Polska

Czynne:
06:00 – 22:00 (Poniedziałek-Sobota)

NIP: 751-178-14-85
REGON: 384543421
KRS: 0000807043

Facebookwww.facebook.com/MT-Recycling-Plastics-101870171712337

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/79721353 

Napisz przez formularz